Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Merimanga misterioze që po terrorizon Indinë

Panik në Indi! Autoritetet kanë izoluar e i kanë hapur “luftë” llojit të një merimange “ende të panjohur”, e stërmadhe dhe tepër agresive ndaj njerëzve.

Të paktën 10 persona janë pickuar nga kjo merimangë, dy prej tyre kanë gjetur vdekjen, ndërsa të tjerët janë në gjendje të rëndë. “Instekti i panjohur” u shfaq në një fshat të Indisë Lindore. Me përmasat e një bretkose, merimanga misterioze nuk ishte parë ndonjëherë nga banorët e zonës.

Për këtë autoritetet lokale vendosën dërgimin e një grupi ekspertësh për identifikimin e saj. Pas kapjes së ekzemplarëve të parë, edhe ekspertët janë në mëdyshje duke mos arritur në përfundim të saktë mbi llojin e merimangës.

Lloji në fjalë ka tërhequr vëmendjen e biologëve të njohur botërorë, disa prej të cilëve kanë nxituar të deklarojnë se bëhet fjalë për një specie të re në zinxhirin ushqimor.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons