Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fundi i Botës, nuk do të jetë në dhjetor të këtij viti, siç u përfol se kishin parashikuar fiset Maja. Por prilli i vitit 2036. Parashikim ky në fakt, i cili gjithashtu figuron të jetë bërë nga këto fise.

Ky zbulim figuron pas gjetjes së një kalendari të ri të këtyre fiseve të lashta, në Guatemalë, i cili fakton se profecia famëkeqe “Apokalips 2012”, që pretendonte se më 21 dhjetor do të shënohej fundi i të gjitha kohërave, nuk qenka aspak e vërtetë. Dhe se njerëzit po tremben kot, pasi fundi i vërtetë i botës, do të vijë 24 vjet më vonë…

Ka qenë Instituti Kombëtar i Gjeofizikës dhe Vullkanologjisë në Guatemalë, që e ka konfirmuar një fakt të tillë.

Nga ana e tij, drejtori i hulumtimit, Antonio Meloni, tha se kalendari i ri i gjetur, e çon momentin fatal nga 21 dhjetori i këtij viti, në pranverën disi të largët të 2036-ës.

“Atëherë mund të ndodhë një ndryshim magnetik i Tokës. Eshtë në fakt, një ngjarje normale dhe që sjell ndryshimin e poleve magnetike të Veriut dhe Jugut. Vetëm në 20 vitet e fundit, kanë ndodhur 50 milionë ndryshime të tilla të fushës magnetike”, tha ai, duke e larguar gjithsesi, idenë e një apokalipsi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons