Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Astronomët në dilemë! Një tjetër objekt i paidentifikuar në Diell, qëllon apo lëshon rrezatim?

Mendoni se NASA na tregon gjithçka?
Sigurisht që jo!

3 qershor, 2012. Një tjetër fenomen misterioz, ndodhi në Diell, ku një objekt i paidentifikuar, që u “peshkua” nga SOHO, duket qartë se ai ose qëlloi një objekt tjetër, ose lëshoi/emetoi një shtëllungë të madhe rrezatimi!
Objekti i ngjan një hieroglifi të lashtë si një vepër “arti me krahë”.

3 qershor, 2012. Edhe një tjetër objekt i diktuar nga observatori SOHO, shqetëson astronomët. Por këtë herë objekti shfaqet të ketë krahë dhe se është i njëjti objekt, por i filmuar nga një këndvështrim tjetër. Çfarëdo që të jenë këto dy objekte, që të dy duken se kanë të njëjtin objektiv dhe se kanë një rrezatim të lehtë, që ose thithet nga to, ose emetohet prej tyre. Kohët e fundit aktivitetet normale dhe anormale në diell janë kthyer në qendër të vëmendjes./albobserver.com/

Për më tepër ndiqni dy videot e SOHO-s:________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons