Forumi Kuq E Zi
Skandali, Evra fshin prapanicën me bluzën e Francës (VIDEO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Skandali, Evra fshin prapanicën me bluzën e Francës (VIDEO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Skandali, Evra fshin prapanicën me bluzën e Francës (VIDEO) 560452_438209546203919_948168956_n
Skandali, Evra fshin prapanicën me bluzën e Francës (VIDEO)

Karriera ndërkombëtare e Patris Evra mund të marrë një kthesë të padëshiruar pasi ylli i Francës u filmua duke fshirë prapanicën me fanellën e kombëtares të një shoku të skuadrës. Futbollisti 31 vjeçar i Mançester Junajtid, më pas e mori atë dhe bëri sikur i mori erë, ndërsa ishte në stolin e rezervave gjatë miqësores së kombëtares së tij ndaj Serbisë.

Veprimet e Evra kanë shkaktuar polemika shumë të mëdha para fillimit të Euro 2012. “Ishte e shpifur! Por kjo sjellje tregon mbi të gjitha mungesën e respektit ndaj ngjyrës blu të Francës dhe asaj që përfaqëson”, shkruante sot revista parisiene “Le 10 Sport”. “E kemi të vështirë të imagjinojmë Evra duke e bërë të njëjtën gjë me fanellën e Mançester Junajtid”.

Mbrojtësi ishte protagonist i një tjetër polemike dy vite më parë gjatë Botërorit 2010, kur udhëhoqi lojtarët e përfaqësueses në një grevë kundër trajnerit Raimond Domenek. Tani ai mendohet se i ka mbyllur derën mundësisë së aktivizimit të tij, pasi trajneri Loren Blank nuk e ka me sy të mirë prej kohësh dhe ky gjest nuk është se e ka ndihmuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons