Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kompanitë kanë pranuar disa baste të pazakonta për Lojërat e ardhshme Olimpike në Londër.

Ne mesin e basteve me te cuditshme kane qene disa pretendente te pazakonte per personin i cili do te vrapoje ne fund te lojerave me pishtarin olimpik me kandidate te tille si Mbreteresha e Britanise, me koeficent 500. Nje tjeter bast i cuditshem ka te beje me mundesine qe Kryetari i Bashkise te Londres, Boris Johnson, do te rrezohet gjate mbajtjes se pishtarit dhe do ti marin zjarr floket.

Ndoshta basti me i cuditshem i te gjitave eshte bazuar ne parashikimin se nje UFO do te shfaqet siper stadiumit olimpik naten e hapjes, me koeficent 1000.

A do te hidhnit bast se Mbreteresha Elizabet do te ndeze flaken olimpike? Apo se nje ufo do te shfaqet siper ceremonise se hapjes? Apo ndoshat Usain Bolt do te fitoje garen 100 metra per meshkuj?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons