Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Udhëtari i paftuar në avion (FOTO) prej Sun 03 Jun 2012, 22:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pasagjerët e një udhëtimi 10 orë të gjatë nga Tajvani në Kaliforni mbetën të surprizuar kur në bordin e avionit të tyre panë një udhëtar të paftuar.

Një zog i vogël këngëtar ishte ulur në një ulëse të boshatisur dhe askush nuk e kishte parë, deri kur në ngritjen në fluturim, u dëgjuan cicërimat e tij.

Fillimisht, anëtarët e ekuipazhit menduan se ai mund të ishte pjesë e ndonjë rrjeti të trafikimit të kafshëve të rralla, por pas verifikimit të të gjithë pasagjerëve, rezultoi se zogu ishte futur në avion rastësisht, në momentin kur ishin hapur dyert për pasagjerët.

Në mbërritjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shpendi iu dorëzua një veterineri që konstatoi se nuk vuante nga asnjë lloj sëmundje, që mund të vinte në rrezik shëndetin publik.

Si rrjedhojë, ai u lëshua që të jetonte në natyrë, vetëm se këtë herë, duke thithur një ajër të ndryshëm, atë amerikan./tch


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Udhëtari i paftuar në avion (FOTO) prej Sun 03 Jun 2012, 22:16

e panjohura

avatar
Princeshe
Princeshe
Sa mire...As viza as green cart nuk mori

3 Re: Udhëtari i paftuar në avion (FOTO) prej Sun 03 Jun 2012, 22:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons