Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rita Ora, e ftuar speciale në natën finale të “Top Fest”

Mësojmë se Rita Ora do te jetë e pranishme në natën finale të festivalit modern ”Top Fest” si mysafire speciale. Nuk kemi mundur të mësojmë se çfarë kushtesh dhe trajtimi ka kërkuar ajo për ne Tiranë, por duke pasur parasysh se për një koncert me disa këngë playback është paguar hiç më pak se një shifër me shumë zero, sigurisht që edhe organizatorëve të festivalit ardhja e Ritës do u kushtojë një shumë të madhe, për qëndrimin dhe daljen e saj në skenë.

Përveç surprizave të shumta në edicione të kaluara, ardhja e një ylli kaq të madh të momentit do të jetë një ëndërr për të gjithë fansat e saj shqiptare për të parë nga afër këngëtaren e hiteve që ka pushtuar toplistat në Britani, Amerikë e gjetkë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons