Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Princesha saudite lë hotelin pa paguar.... prej Sun 03 Jun 2012, 12:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Princesha saudite lë hotelin pa paguar....

Njerëzit e pasur janë mësuar të kenë gjithçka dhe të bëjnë shpenzime të mëdha pa u menduar. Por ndonjëherë, pavarësisht kapitaleve financiare, është zakoni ai që fiton epërsi.

Kështu, një princeshë saudite është lokalizuar në Paris teksa tentonte të largohej nga suita e një hoteli prestigjioz pa paguar 6 milionë eurot që detyrohej.

Princesha Maha al Sudaini, bashkëshorte e princit trashëgimtar saudit Nayef ben Abdel Aziz, ka tentuar të lërë hotelin luksoz në pallatin “Shangri La” me 60 shërbëtorët e saj.

Ky rast nuk është precedenti i parë i saj. Në vitin 2009, shtëpia e modës “Key Largo” e kishte denoncuar princeshën në polici për të marrë 89 mijë eurot që pjesëtarja e familjes mbretërore i detyrohej.

Hoteli ku kishte qëndruar princesha është një lloj parajse, me luksin në maksimum, me pamje drejt kullës Eiffel dhe i bërë posaçërisht për shtresat e larta të shoqërisë. Duke qenë e tillë, kush e di përse princesha ka zgjedhur të arratiset...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons