Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I vë flakën hashashit, bie në gjendje të fikti


Iu tremb mbërritjes së policisë e për këtë vendosur t’i vërë flakën disa kilogramëve hashash që kishte në apartamentin e tij, si mënyra e duhur “për të zhdukur provat”, por bie në gjendje të fikti nga tymi.

Kjo është historia e një të riu francez në një nga lagjet e Parisit. Policia kishte marrë informacione nëpërmjet rrugëve operacionale se i riu shpërndante hashash dhe droga të tjera të lehta në Paris e për këtë vendosur të ushtrojë një kontroll në banesën e tij.

Trafikanti, ishte vënë në dijeni të mbërritjes së policisë dhe pak para se ajo të shqyente derën e apartamentit të tij, i vë flakën kilogramëve të hashashit që zotëronte. Ndezja përhap në apartamentin dhe gjithë korridorin e hyrjes “aromën e hashashit”. I riu s’i rezistoi dot “tymin” e bie në gjendje të fikti.

Policia mbërriti në vendngjarje, por prova e vetme që siguroi ishte aroma tipike e lëshuar nga djegia e kanabisit dhe të riun të shtrirë në shesh pa ndjenja. Menjëherë trafikanti u shoqërua në spital, ku pasi mori veten iu komunikuan akuzat dhe u vendos në gjendje arresti.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons