Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pattinson - i lodhur me rolin e vampirit Edward

Aktori Hollywoodian, Robert Pattinson, i cili u bë i famshëm me rolin e vampirit Edward në "Twilight Saga" dhe vazhdimet e tij, tha se ishte lodhur nga ai rol dhe se nuk ka më frymëzim për të luajtur, shkruan "ShortList".

Pjesa e fundit e franshizës së vampirit në kinema arrin në fund të vitit, ndërsa dy pjesët e fundit u filmuan në të njëjtën kohë.

“Tashmë një kohë e luaj të njëjtin rol dhe është normale të mbeteni pa ide. Ndiheni të padobishëm, nuk dini më se çfarë të bëni. Nuk përpiqem që të largohem prej saj. Unë nuk do t’i bëja vetes favor nëse them se mendoj që kjo punë duhet të ndalet dhe ta lë,” ka thënë aktori.

Aktori 26- vjeçar në franshizën e re luan rolin e një vampiri që bie në dashuri me një vajzë, krijon familje me të dhe lufton me një varg problemesh.

“Kurrë nuk kam thënë që roli im ka amulli. Unë vetëm kam ardhur në pikën ku nuk kam frymëzim, dhe që nuk dua të bëj më filma për adoleshentët,” tha Robert.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh ku di gomari se cosht bari po ky nsaj te ktij roli u be i famshem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons