Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një përdorues i rrjetit YouTube pretendon se NASA po fsheh provat për ekzistencën e jashtëtokësorëve.

Anëtari në këtë rrjet ‘rob19791’ ka postuar në YouTube një video ku shihet një formë e pazakontë, e cila fluturon afër diellit.

Regjistrimin e ka bërë abservatori NASA dhe nëpërmjet internetit e ka dërguar në tokë. Megjithatë, kur në regjistrim zbulohet mjeti i pazakontë në formën e një piramide afër diellit, është ndërprerë transmetimi.

"Unë mendoj se kjo është dëshmi që NASA hesht këtë çështjen. Kjo është hera e tretë gjatë muajve të fundit që në bazë të regjistrimeve të kësaj agjencie ka pasur dëshmi për UFO-t", thotë rob19791.

Në dhjetor, një njeri pohon se ka parë një anije hapësinore se si viziton planetin Merkur. Gjithashtu në mars, një objekt i madhësisë së planetit është vërejtur se si furnizohet me energji pranë sipërfaqes së Diellit.

Megjithatë, shkencëtarët kanë mohuar akuzat duke thënë se ai ishte thjeshtë një "tunel i materies që shtrihet nga dielli dhe ftohet deri në formim të një ‘pike’ të errët”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons