Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I virgjër 36 vjeç, por ka 16 fëmijë prej Sun 03 Jun 2012, 00:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I virgjër 36 vjeç, por ka 16 fëmijë

Është 36 vjeç dhe asnjëherë nuk ka puthur një femër, por është babai i 16 fëmijëve. Trent Arsenault është donatori më pjellor i spermës në Kaliforni, dhe po përgatitet për një donacion të ri që mund të ndihmojë qindra familjeve.

Trent është një ekspert në teknologji dhe është përcaktuar si i pari «donorsessuale: individi i cili ka fëmijë biologjikë, pa pasur ndonjëherë marrëdhënie seksuale. Në fakt, Trent është i virgjër dhe është pjesë e një sërë rregullave që respektohen për të mbajtur spermën e tij sa më pjellore.

Abstenimi nga seksi parandalon përhapjen e sëmundjeve të mundshme, ndërsa i nënshtrohet sportit dhe një diete me arra. Trent shmang çdo marrëdhënie që mund të ketë implikime për detyrime dhe duket i vendosur për të vazhduar aktivitetet e tij si një dhurues, edhe pse shumë komunitete fetare e kanë përcaktuar atë për vite si një "mëkatar".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons