Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Itali, indiani vret gruan shtatzënë, “ishte moderne”

Një indian që jetonte prej shumë vitesh në Itali, u arrestua për vrasjen e së shoqes shtatzënë, e cila ishte shtrënguar në fyt dhe ishte hedhur në lumë. Sipas Policisë italiane, indiani 36-vjeçar edhe pse kishte shumë vite në Itali, jetonte ende me zakonet dhe ritet indiane dhe ishte shumë xheloz për gruan e tij të dytë, pasi ajo vishej në mënyrë perëndimore. 27-vjeçarja indiane, Balvinde Kaur, 3-muajshe shtatzënë, jetonte në qytezën Fiorenzuola me bashkëshortin dhe djalin e tyre 5-vjeçar. Ajo ishte shpallur e zhdukur prej 15 ditësh, por pas dyshimeve të Policisë mbi të shoqin dhe arrestimin e tij, i riu indian që punonte në një fermë e pranoi krimin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons