Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A e gjen dot ku janë snajperat izraelitë… prej Sat 02 Jun 2012, 21:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

A e gjen dot ku janë snajperat izraelitë…

Shumë vonë, ti je i vdekur.

Nëse nuk e ke gjetur se ku janë këta dy snajperë, atëherë ke mbaruar. Këta vrasës elitarë të ushtrisë izraelite, po trajnohen për tu bërë njësh me panoramën, në mënyrë që ti të mos e dallosh se ku janë.

E themeluar në vitin 1956, njësia EGOZ është trajnuar në taktika të tilla. Trajnimi i tyre kalon nëpër shumë faza dhe ata janë mjeshtra të luftimit në çdo ambient. Pasi përgatiten, inteligjenca izraelite i dërgon në misione, kryesisht në qytete, por edhe në të tilla ambiente.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons