Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I ndryshon statusin në Facebook, burri kërkon divorc

Facebook-u është tashmë rrjeti social që po sjell shumë problem në jetën në çift. Madje ai është cilësuar si shkaku kryesor i shumë divorceve në çift. Rrjeti social lejon shumë personave të ndryshojnë identitet, apo edhe të bëjnë pabesi nga më të shumëllojshmet. Martesa e çiftit indian, protagonist i kësaj historie, megjithatë, ka të ngjarë të përfundojë për shkak të Facebook-ut, megjithëse asnjëri prej të dyve nuk ka tradhtuar. Madje bashkëshorti i ka kërkuar edhe divorcin. Kjo gjë ka ndodhur pasi nusja e tij, 28 vjeçare i ka ndryshuar atij statusin në Facebook nga “single” në “i martuar”.

Kjo gjë e ka irrituar pa masë dhëndrin 31 vjeçar saqë nuk e ka menduar dy herë dhe i është drejtuar gjykatës për divorc, duke i nxjerr pikërisht këtë gjë si motiv. Ai, në fakt, iu justifikua gjykatës duke thënë se ai thjesht harroi për të rinovuar statusin. Në përgjigje të kësaj, gjykatësi i dha çift gjashtë muaj kohë për t'u konsultuar me një këshilltar martese.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons