Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Puthja e pazakontë shpëton 16 vjeçarin nga vetëvrasja

Një adoleshent kinez ishte gati për t’i dhënë fund jetës së tij kur një vajzë i erdhi në shpëtim me një mënyrë të pazakontë.

Vajza e puthi djalin aq gjatë sa që mundësoi që të vijnë zjarrfikësit dhe ta tërheqin nga një lartësi mbi rrugë ku i riu kishte hipur, për tu hedhur poshtë me synimin për tu vetëvrarë.

Duket se djali i cili ndihej i vetmuar gjeti si zgjidhje vetëvrasjen për tu dhënë fund vuajtjeve të tij, transmetonin mediat vendase.

Siç informon noa.al ai humbi nënën e tij kur ishte ende një fëmijë, dhe njerka e tij i kishte shpenzuar të gjitha paratë e të atit.

Vajza e re mendoi se nëse do shtirej para djalit se kishte rënë në dashuri me të duke e puthur do ishte e vetmja mundësi për ta shpëtuar, kështu që mori guximin për puthjen e gjatë shpëtimtare.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tkem qen un si ajo vajza e ndihmoja tvriste veten jo me e puth nejse tpakten paska shpetu nje jettt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons