Forumi Kuq E Zi
I pamëshirshmi Ronaldo, nuk i nënshkruan fanellën vajzë së vogël, që shpërthen në lot Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
I pamëshirshmi Ronaldo, nuk i nënshkruan fanellën vajzë së vogël, që shpërthen në lot Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
I pamëshirshmi Ronaldo, nuk i nënshkruan fanellën vajzë së vogël, që shpërthen në lot 546463_457102017634558_1314853333_n
I pamëshirshmi Ronaldo, nuk i nënshkruan fanellën vajzë së vogël, që shpërthen në lot

Cristiano Ronaldo është akuzuar nga një gazetë portugeze për një “skandal” me fanelën e kombëtares portugeze. Ylli i Real Madridit është akuzuar se nuk i... ka nënshkruar fanellën një vajze të vogel 10 vjeçare portugeze, vetëm se ajo kishte veshur fanelën e skuadrës së Barcelonës.

“Vajza ime shkoi shumë e lumtur për të ndjekur nga afër stërvitjet e portugezëve. Kur unë shkova ta marr, ajo vazhdimisht po qante. E pyeta se çfarë ka ajo dhe më tregoj se si Ronaldo i’u ka dhënë të gjithëve nënshkrimin në fanella, vetëm asaj nuk i ka dhënë sepse kishte fanelën e Barcelonës” deklaroi Felipe, babai i vajzës.

“Nëse unë do ta kisha dërguar vajzen të shikoj Real Madridin me siguri që do i vishja fanelën e Realit dhe të Ronaldos, por ajo kishte vetëm një fanelë të veshur, sepse i pëlqen futbolli” përfundoj Felipe


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons