Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Lugina Jiuzhai njohur si Jiuzhaigou “Lugina e nëntë fshatrave” ne kinezisht – është një park kombëtar spektakolar e vendosur në malet e Shan Min
në jugperëndim të Kinës, i përbërë nga pyjet shumengjyreshe, ujëvara, liqene spektakolare dhe zogj të rrallë.Ka rreth 140 lloje zogj, i këndshëm dhe gjithmonë,dhe një specie e rralle të majmunëve jetojnë në kete luginë, ndërsa pyjet mbreselense qe rrethojne kete ”Wonderland” sic eshte karakterizuar nga shumengjyreshmeria e madhe,sidomos gjatë muajve të vjeshtës. Vlen të përmendet se 40% e florës qe has dikush në Kinë është brenda lugines!


Drejtuesit profesionale shoqërojë turistë në gjurmët e tyre, duke ndihmuar ata për të eksploruar luginën, dhe të ndajnë me ta njohuritë e tyre të biodiversitetit unik të parkut kombëtar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons