Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 24-vjeçari që mposhti vdekjen prej Wed 30 May 2012, 16:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një aventurier i çmendur vendosi emrin e tij në librin e arritjeve të pabesueshme, duke u shndërruar në personin e dytë në botë që arrin t’i mbijetojë një rënie prej 80 metrash nga një prej ujëvarave më të larta në botë.
Rafael “Rafa Ortiz” vendosi të sfidonte ujëvarën e Paluzës në shtetin e Uashingtonit, duke u hedhur me vullnetin e rij në rënie të lirë.
”Ishte një kohë shumë e gjatë deri në rënien në ujë. Rënia e lirë më e gjatë në jetën time. Impakti me ujin nuk ishte shumë i fortë dhe më pas, rrymat nisën të më nxirrnin lart së bashku me kajakun tim. U kapa fort pas tij dhe në fund arrita të ngjitem në sipërfaqe”, deklaroi Ortiz.
24-vjeçari, me këtë arritje shndërrohet në njeriun e dytë në botë që arrin të realizojë një hedhje të suksesshme nga ujëvara e Paluzës, e cila i ka kushtuar jetën shumë aventurierëve të tjerë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons