Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rekordi, u martua 23 herë gjatë 68 viteve prej Wed 30 May 2012, 16:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nëse mendoni se Liz Taylor, meqë ishte martuar tetë herë i takonte të hynte në Gines, ja ku vjen sfiduesja më e mirë e saj. Linda Uolfe, një femër indiane është martuar plot 23 herë dhe sot është 68 vjeç.
Por edhe pse ajo është tashmë pjesë e librit Gines, është shprehur se është ende e gatshme të martohet dhe të shkojë kështu në martesën e saj të 24-të.
Hera e parë që ajo u martua ishte në vitin 1975, kur ajo ishte vetëm 16 vjeç. Kjo ishte dhe martesa që asaj i ka zgjatur më shumë, plot shtatë vjet. Këtë martesë e kanë ndjekur 22 të tjera. Në jetën e saj Linda ka provuar të jetoj me bashkëshortë të profesioneve të ndryshme si: hidraulikë, muzikantë, banakierë, predikues dhe të pastrehë. Natyrisht që ka pasur edhe disa eksperienca negative. Dy prej bashkëshortëve të saj, këtë fakt ajo e ka zbuluar më vonë, ishin homoseksualë. Nëse martesa e parë e Lindës zgjati më shumë se 7 vjet, mendoni të imagjinoni sesa zgjati martesa më e shkurtër. “’36 orë, – rrëfen vet Linda – për shkak se nuk kishte dashuri, në këtë rast”. Linda gjithashtu ka edhe tetë fëmijë me meshkuj të ndryshëm. Por në jetën e saj ka provuar edhe të mbetet vejushë, si ndodhi me bashkëshortin e fundit Glynn Wolfe, i cili vdiq në moshën 88 vjeçare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons