Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Superbabai 33 vjeçar që ka 30 fëmijë… prej Wed 30 May 2012, 16:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dezmond Heçet, i cili ka 33 vjet dhe është baba i 30 fëmijëve me 11 gra, ka kërkuar ndihmë nga shteti për të paguar alimentacionet. Ai në shtetin amerikan Tenesi është i njohur, meqë para tri vjetësh para gjykatës kishte pranuar se ka 221 fëmijë dhe kishte premtuar se aty do të ndalej.
Heçet bën një punë që paguhet pak, kurse gjysma e pagës së tij shkon në llogari të 11 grave, që janë nëna të fëmijëve të tij. Kur ndahen paratë, del se disa nga fëmijët e tij marrin 1,49 dollarë në muaj.


Ai e ka lutur gjykatën që t’i lejojë një ndërprerje të pagimit të alimentacioneve meqë mezi po ia del me pagën e tij minimale. Ai pohon se ua dinë emrin që të 30 fëmijëve si dhe datëlindjet e tyre. Fëmija e tij më e vjetër është 14 vjeç.

Heçet herën e fundit doli para gjyqit në maj të vitit 2009, kur kishte 21 fëmijë. Atëherë kishte deklaruar se nuk e ka ndërmend të ketë fëmijë të tjerë.

Heçeti nuk është “babi seri” i vetëm, i cili u bë lajm dite. Lojtari i ligës NFL, Antonio Kromarti, ka 28 vjet dhe është baba i 10 fëmijëve me tetë gra në gjashtë shtete të ndryshme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons