Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Testoni veten se sa e lartë është varësia juaj nga Facebook. Gjithçka duke iu përgjigjur vetëm 6 pyetjeve, me përgjigjet “shumë rrallë”, “rrallë”, “ndonjëherë”, “shpesh” dhe “shumë shpesh”.

Nëse për 4 prej tyre, iu jepni këto dy përgjigjet e fundit, jeni vërtet në rrezik nga varësia që keni prej këtj rrjeti shoqëror.- Kaloni kohë duke menduar për Facebook, si të lidheni online dhe ta përdorni atë?

- Ndjeni nevojën për ta përdorur Facebook shpesh dhe për një kohë të gjatë?

- A e keni përdorur Facebook në një përpjekje për të harruar problemet tuaja personale?

- A keni provuar për ta reduktuar përdorimin e Facebook por nuk ia keni dalë dot?

- A shqetësoheni nëse ju ndalojnë ta përdorni Facebook?

- Përdorimi i Facebook ka pasur një efekt negativ në studimet tuaja ose punën tuaj?

e.t/noa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons