Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Idhulli i shumë adoleshentëve, Justin Bieber, duhet të paraqitet për t’u marrë në pyetje në një rajon policie në Los Anxhelos, pasi një fotograf e akuzoi për agresion fizik pas daljes nga një qendër tregëtare.

Përballja duket se ndodhi kur “paparaci” u përpoq të fotografonte 18-vjeçarin, përkrah të dashurës së tij, Selena Gomez, në daljen e kompleksit.

Sipas të dhënave, Bieber u kacafyt me fotografin dhe e goditi me këpucë. Si rrjedhojë, fotografi, identiteti i të cilit nuk është bërë i njohur, pësoi disa dëmtime të lehta dhe u trajtua shkurtimisht në spital, përpara se të lejohej të largohej.

Një sherif i zonës bëri me dije se policia është vendosur në kontakt me Bieber dhe i ka kërkuar që të paraqitet, pasi në mbërritjen e një patrulle në vendngjarje ai ishte larguar.

Dëshmia e 18-vjeçarit duhet për t’ia bashkëngjitur padisë së fotografit për rrahje.

Është e paqartë nëse ky i fundit do të vendosë të çojë deri në fund çështjen, duke e dërguar dosjen në gjykatë, së bashku me një kërkesë dëmshpërblimi nga adoleshenti.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shih shih ku u bo e ky ehuuuuuu kur kom shku un nburg ky akoma ska pas linddd


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons