Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shpiket adresa që sjell SMS nga e shkuara prej Mon 28 May 2012, 20:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shpiket adresa që sjell SMS nga e shkuara

Edhe pse nuk mund të kthehemi pas në kohë, shpikësit kanë gjetur një mënyrë për të sjellë të shkuarën tek e ardhmja, të paktën nëpërmjet mesazheve.
Adresa “Futureme.org” funksionon si një shërbim normal ueb-mail, por ju lejon të specifikoni datën kur dëshironi që mesazhi të vijë te ju.
Mund të jetë një paralajmërim, një këshillë apo thjesht një përshëndetje nga ju në të shkuarën. “Dërgojini vetes në të ardhmen disa fjalë frymëzimi.
Apo thjesht tregojini vetes mendimet pas një viti, tri apo më shumë. Ne do të bëjmë një lloj udhëtimi magjik në kohë dhe do t’i sjellim pas shumë vitesh mesazhet tuaja”, thuhet në njoftimin e këtij uebsajti.
Mundet që ta keni harruar fare që keni dërguar një e-mail të tillë dhe shumë të regjistruar në këtë adresë po e provojnë këtë, po dërgojnë për veten mesazhe surprizë, si: “E mban mend këtë?” dhe të tjera batuta personale nga pas. E-mailet për të ardhmen janë të ndaluara t’u dërgohen personave të tjerë për arsye ligjore.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesa te shohim se ckan ber ne tshkuaren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons