Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I kalon treni sipër, mbijeton prej Mon 28 May 2012, 20:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I kalon treni sipër, mbijeton


Një kanadez i ka mbijetuar për mrekulli kalimit të lokomotivës dhe 26 vagonëve mallrash sipër vetes.
Sigurisht rastisi në mes të shinave, por duke marrë parasysh se ishte totalisht “tapë” kur u fut në shinat e trenit, kjo është cilësuar si “mrekulli” për të.
Ngjarja ka ndodhur në Elko, Kolumbia Britanike. Sipas të përditshmes lokale “The Calgary Herald”, ai ishte dalluar që larg nga makinisti i trenit, i cili i kishte rënë sirenës dhe kishte shtypur frenat e emergjencës, por nuk kishte arritur të ndalonte në kohë, duke lejuar kalimin e 26 vagonëve sipër tij.
“Kur kishte parë veten poshtë trenit, djali dukej sikur sapo ishte zgjuar, më pas ishte ngritur në këmbë dhe kishte marrë shishen e birrës që i kishte rënë aty pranë dhe kishte vazhduar qetësisht rrugën”, tha polici i zonës, Deiv Dubnik. Policia kanadeze po heton, por nuk ka ngritur asnjë akuzë kundër tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons