Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special


Do të duhej të ishte dita e saj e madhe për të shkëlqyer, përderisa ajo iu bashkua pjesës tjetër të yjeve hollywoodiane në festivalin e fimit në Kanë, por në fakt për aktoren kosovare dita shkoi nëpër ballinat e mediave ndërkombëtare.

Fatkeqësisht aktorja kosovare Arta Dobroshi përfundoi e skuqur, pasi në mënyrë aksidentale u tregoi fotografëve më shumë se që mund të ketë dashur.

Ylli shqiptar promovoi gjatë të premtës filmin Trois Mondes (Tri Botëra), së bashku me kolegët e saj Raphael Personnaz dhe Clotilde Hesme.

Fotot skandaloze që i shihni më poshtë tashmë janë duke bërë xhiron e botës dhe mediat e mëdha botërore i kanë kushtuar hapësirë të veçantë këtij ‘gabimi’ të pa qëllimshëm të aktores, që u ndikua më shumë nga moti në Kanë, i cili gjatë të premtës ishte me erëra të forta. /Telegrafi/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
paska len kokrren e namit.....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons