Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje grua eshte bere e panjohur tashme pasi pesoi nje reaksion te forte alergjik nga kapaku i iPhone qe kishte blere dhe e gjeti veten te mbuluar me nje ngjyre te kuqe te flakte.
Jenny Taylor, gruaja 30 vjecare, pergjegjese marketingu, vuri re se fytyra e saj po pesonte nje reaksion te cuditshem pak pasi kishte vendosur nje kapak te ri telefonit te saj.

Ne shume pak kohe ajo u mbulua me pulla te kuqe alergjike ne fytyre dhe ne qafe, vertete te frikshme, dhe u be edhe me keq ne pjeset ku kapaku i iPhone kishte pasur kontakt me lekuren.

Zonja Taylor shkoi menjehere ne spital ku e ema e saj mezi e njohi, me pas ate e derguan ne shtepi pasi i dhane disa kokrra antistaminici per te qetesuar reaksionin alergjik.

Mengjesin tjeter fytyra e vajzes ishte fryre aq shume saqe mezi ajo mund te hapte syte dhe mezi pertypej. Keshtu qe u rikthye ne spital nga ku pas analizave u zbulua se ilacet kishin zhvilluar edhe 13 reaksione te tjera alergjike.

Gruaja me origjine nga Liverpool te Anglise, iu deklarua se eshte alergjike te rreth 40 elementeve sic jane xhinset, monedhat dhe dorezat e dyerve.

Ajo me pas deklaroi duke thene se fytyra e saj kishte marre pikerisht formen e iPhone 4 dhe i ishin krijuar disa flluska te fryra. Tashme kesaj gruaje i duhet te ruhet thuajse nga cdo lloj objekti perreth qe prek sepse lekura e saj eshte shume e ndjeshme ndaj kontakteve me objekte dhe materiale te ndryshme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons