Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mjekët e ndihmës së shpejtë në Aberdarem një qytet në jug të Uellsit u detyruan të rrëzojnë muret e shtëpisë për të shpëtuar një adoleshente obeze e cila ishte ndier keq, ishte kjo mënyra e vetme për të nxjerrë nga dhoma e saj Georgia Davis, e cila peshon 400 kilogramë dhe konsiderohet si adoleshentja më e shëndoshë në Mbretërinë e Bashkuar.

Për të bërë të mundur nxjerrjen e saj u deshën 8 orë si dhe 40 punonjës, mjekë dhe zjarrfikës, vajza e cila është 19 vjeç u shtrua në spital në gjendje të rëndë, por vetëm pasi u rrëzua një pjesë e çatisë së shtëpisë së mamasë dhe u rrëzua muri ndarës u bë e mundur nxjerrja e saj nga banesa.

Georgia pati vështirësi edhe gjatë transportit drejt spitalit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons