Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Kur mendojmë perëndimin e lashtë, gjëja e fundit që na vjen në mendje është “Billy the Kind”, tek ndjek një disk fluturues mbi shkretëtirë. Kishin parë objekte në qiell, të cilat nuk mund t’i shpjegonin… Me miliona njerëz në gjithë botën, besojnë se në të shkuarën toka ka pritur vizitorë nga kozmosi, madje ata shprehen hapur për qeniet jashtëtokësore, apo të njohur me gjerë si UFO.

Por, çfarë do të ndodhte nëse ishte e vërtet?

Jashtëtokësorët e lashtë, besohet se vërtet ndihmuan në formimin e historisë sonë. Kaubojët/cowboys dhe autoktonët e Amerikës, në Perëndimin e Egër, vërtet kishin ardhur në kontakt me qenie jashtëtokësore, të ardhur nga një vend shumë i largët.
Madje, kanali i famshëm televiziv, History Channel, i cili shquhet për dokumentarët e tij të bazuar në udhëzimet dhe këshillimet e historianëve, shkencëtarëve, arkeologëve etj, paraqet në një dokumentar fakte tronditëse për ekzistencën e jashtëtokësorëve dhe gjurmët e teknologjisë së tyre të adoptuar dhe nga qenia njerëzore./albobserver.com/
Për më tepër ndiqni dokumentin e History Channel:________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons