Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Martesa e Zuckerberg mer 1 miljon "Like" prej Wed 23 May 2012, 21:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mbi 1 milion “Like” për këtë martesë


Mbi një milion “Like” ka mbledhur deri tani status update dhe fotografia nga martesa e Mark Zuckerberg.
Njerëz nga gjithë bota dhe nga të gjitha gjuhët i urojnë trashëgime çiftit të sapomartuar.
Edhe pse është logjike që një lajm i tillë të tërheqë vëmendjen, askush nuk mund ta imagjinonte dot që ky lajm do të merrte këto përmasa. Për të bërë një krahasim, mjafton të themi se teksti që kishte shkruar Zuckerberg për vdekjen e Steve Jobs, mblodhi rreth 580.000 “Like”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons