Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk gjen dot të dashur, sepse është e …virgjër

Atletja Lolo Jones, e cila shpreson që të marrë pjesë në Lojërat Olimpike në Londër, shprehet se të qenit e virgjër është më e vështirë se përgatitjet për Olimpiadën. Jones është një besimtare e krishterë dhe për këtë arsye ka vendosur që të qeëndrojë e virgjër deri sa të martohet. Por, kjo gjë duket se i tremb meshkujt dhe 29-vjeçarja thotë se tashmë e ka të vështirë që të gjejë të dashur.

“Të qëndroja e virgjër ishte gjëja me e vështirë që kam bërë në jetë, madje edhe se diplomimi në Kolegj. Kur isha 22, 24 vjeç, kjo ishte një gjë e bukur. Por, në moshën 29-vjeçare nuk është shumë e këndshme, pasi njerëzit të paragjykojnë”, ka thënë Jones, e cila dëgjon gjithmonë muzikë të krishterë për t’u qetësuar, sidomos gjatë stërvitjes.

29-vjeçarja tashmë ka filluar që të përdorë rrjetet sociale, si Twitter, për të gjetur një të dashur, pasi për të është bërë shumë e vështirë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons