Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

32-vjecarja ben serf nudo, 100 djem te gjithe syte te ajo

Nje serfiste nudo ne plazhet e Australise ka shkaktuar shume buje. Plazhistet kane mbetur me goje hapur nga bukuroshja 32-vjecare Mara Kake, duke bere madje qe shume meshkuj te hynin me zor ne det per ta "shijuar" sa me nga afer.

Edhe serfisti Ian Borland tha se ai pothuajse ra nga tavolina e tij e serfit, kur vajza e re u shfaq pas tij ne detin e plazhit Noosa. "Prej 50 vjetesh merrem me serf dhe kurre s'kam bere dicka te tille - deklaroi ai -. Aty mund te kishte minimumi 100 djem dhe ajo pati guximin per te bere serf pa asgje veshur. Fillimisht u tronditem paksa, por pastaj te gjithe menduan se ishte vertet defryese dhe e dicka e kenaqshme".

Nderkohe qe vete Marama ka treguar arsyen e ketij veprimi: "Nuk dola per te bere qe te gjithe te me shihnin mua. Thjesht adhuroj ndjesine dhe thjeshtesine e berjes serf pa gje veshur. E kam bere dicka te tille prej vitesh ne Australi dhe Zelanden e Re".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons