Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

I madhi dhe i ndjeri, Steve Jobs, i dhuroj botës, iPod, iPhone dhe iPad, por u zbulua pak kohë më se nëse do të jetonte akoma do të na kishte dhuruar dhe një… “iCar”!

Mickey Ntrexler, Drejtor Ekzekutiv i Apple dhe anëtar i bordit të kompanisë që nga viti 1999, zbuloi vizionin e Steve Jobs, për të krijuar “iCar” gjatë një konference në Nju Jork.

“Shikoni sektorin e industrisë së makinave -është thjesht tragjedi në Amerikë. Kush i harton këto makina?”, tha Ntrexler, duke shtuar: “Ëndrra e Steve para se të vdiste ishte të krijonte një iCar”.
Por, fatkeqësisht Jobs, nuk ia arriti qëllimit. Po të kishte arritur ta realizonte, Ntrexler beson se do Ideja dhe iCar e Jobs, brenda një kohe rekord do të kishte fituar më shumë se 50% e tregut.

Edhe pse ideja e Jobs për krijimin e një iCar, nuk u realizua, ai mundi të ndihmojë në hartimin e një Jahti luksozë dhe të një Jeti privat para se ai të largohej nga jeta tetorin e vitit të shkuar./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons