Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

John Travolta tentoi seks oral me shokun e tij ndërsa ai flinte..

Çfarë po ndodh me aktorin e famshëm John Travolta? Nuk kanë të sosur akuzat për ngacmime me sfond homoseksual.

Ish- e fejuara e aktorit Jeff Conaway, i cili ka luajtur me Travolta-n në filmin e njohur Grease, rrëfen një histori shokuese. Ajo thotë se Travolta ka tentuar të bëjë seks oral me Conaway ndërkohë që ai po flinte. Travolta mesa duket ka tentuar t’ia marrë në gojë, ndërsa ai ishte në gjumë në shtëpinë e tij. Aktori Conaway e ka rrëfyer këtë gjë në një mesazh që ka lënë përpara se të tentonte vetëvrasjen. Por ai nuk ia arriti qëllimit në vitin 2006. Conaway vdiq vjet në maj nga pneumonia.

Ish- e fejuara e Conaway po ashtu thotë se aktori ka një martesë krejt false, më shumë është një marrëveshje.

Këto akuza vijnë në një kohë kur edhe një masazhator hoteli thotë se është ngacmuar seksualisht nga Travolta. Më përpara janë ngritur dy padi nga dy masazhatorë hotelesh, që thonë se janë ngacmuar nga aktori. Edhe një punonjës palestre thuhet se po përgatit një padi ndaj tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahhaaaah me tperdhunu tjetra me zor...e ska meshkuj bota po te ishte naj shqiptar ja kishte rregullu qefin po he


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons