Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me një vendim krejt të papritur, një gjykatë lokale në Hagë e shpall të ligjshme Partinë e Pedofilëve (PNVD).

Ky vendim u bazua në lirinë e shprehjes, së të zgjedhurve dhe zgjedhësve dhe kështu nuk u vendos kufi në krijimin e kësaj partie. Madje ajo u njoh zyrtarisht edhe nga Qeveria e Holandës.

Pra, në këtë rast, liria e të shprehurit funksionoi kundër të drejtave të fëmijëve.

Qëllimi kryesor i kësaj partie është:

- Legalizimi i kontakteve seksuale mes të rriturve dhe të miturve 12 vjeç e lartë.

- Legalizimi i posedimit të materialeve me përmbajtje pornografike me fëmijë, për përdorim personal.

Pra, tashmë keqtrajtimet seksuale ndaj minorenëve do të mbrohen edhe me ligj. /albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons