Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vogëlushja shqiptare që dizenjon për mbretëreshën Elizabeth

Mbretëresh Elizabeth II-të dhe Dukën e Edimburit, me rastin e Festimeve Diamond Jubile. Lajmi është bërë publik nga të gjitha sitet britanike. Fiona nxënëse e klasës së 6 –të në shkollën Burnt Ash Primary ka lindur në Londër pas emigrimit të dy prindërve, të cilët lanë Shqipërinë dhe profesionet e tyre për një jetë më të mirë në Mbretërinë e Bashkuar.
Emri i saj është përzgjedhur mes dhjetra emrave të tjerë, në krah të nxënësit tjetër nga shkolla St’Vincent’s Catholic, Mathow Dudok. Juria në një vlerësim total arriti të sigurojë përzgjedhjen e duhur. Kryetari është shprehur: “Të gjitha dizajnimet për konkurrencë ishin fantastike dhe kjo ishte me të vërtetë e vështirë që të seleksionoje fituesit, sepse standardi ishte aq i lartë. Ishte një privilegj i vërtetë për të parë nëpër të gjitha fotot dhe unë u befasova me dizajnet.
“Unë do të doja të përgëzoj fituesit dhe të gjithë të rinjtë që kanë hyrë në konkurs.”Shkëlqesia e saj Mbretëresha Elizabeth II-të dhe Duka i Edinburgut do të vizitojnë qendrën e qytetit Bromley në mëngjesin e 15 Majit. Ata do të marrin pjesë në një vrojtim të një ngjarje të veçantë publike për të përkujtuar Jubileun Diamond e Mbretëreshës në Bromley duke vizituar Glades Shopping Centre. Ngjarja unike gjatë gjithë ditës do të jetë e hapur dhe publike, ‘Londër si një Qendër Globale e modës’ do të shihni kopshte.
Mbretëreshës dhe Qendrën Glades Shopping transformuar me ekspozita të modës, festimet e designet e modës britanike nga 60 vitet e fundit dhe modelet e së ardhmes, ku do të jetë edhe dizajnimi i Fiona Kurtit. E kontaktuar nga shqiptarja.com mamaja e Fionës, Aida tregon se ditën e ceremonisë së cmimeve Fiona ka kërkuar një veshje të thjeshtë dhe ka mbetur e habitur për çmimin pasi beson se shoqet e saj pikturojnë edhe më bukur se ajo.
Komplimente për vizatimin Fiona por akoma më shumë për thjeshtësinë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons