Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Seks në taksi, britanikja arrestohet në Dubai dhe rrezikon burgun

Rebeca Black, 27 vjeç, duhej të mendohej mirë, teksa vendosi që të bënte seks në sediljen e pasme të taksisë me të dashurin e saj irlandez në Dubai. Në vendin mysliman ligjet janë shumë të rrepta dhe për këtë rrezikon burgun.

Britanikja është arrestuar pas këtij akti dhe tashmë rrezikon tre vjet burg. 27-vjeçarja ishte duke bërë seks me të dashurin në taksi pas një feste natën vonë, por është vënë re nga shoferi i taksisë, i cili e ka ndaluar makinën dhe ka njoftuar një patrullë policie që ndodhej aty pranë. Policia është duke analizuar ADN-në e dy britanikëve dhe nëse rezulton se kanë bërë seks, duke qenë se këta të fundit e mohojnë, do të gjykohen dhe rrezikojnë burgun.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons