Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Crop Circles (rrathët-piktura në arat me të mbjella) të famshme në Smithy Wayland dhe Kennet në rajonin e lindjes së Anglisë, para shumë vitesh kishin pushtuar mediat botërore për misterin që i mbështillte ato.
Por, askush nuk kishte mundur ti deshifronte ato, edhe pse idetë dhe mendimet e specialistëve ishin dhe janë të shumta.
Por, shumë dimensionaliteti i tyre dhe mesazhi që ato fshehin kanë detyruar shumë shkencëtar të merren me to seriozisht e ti studiojnë ato në mënyrë intensive.

Profecitë dhe pritshmëritë

Më 20-maj, ku ndodhemi vetëm pak ditë larg, ato çka ishin skicuar në dy pikturuar në arat me të mbjella (Crop Circles) në Angli pritet që të ndodhin në realitet.

Më 9-gusht, 2005 dhe në 22-qershor, 2011, u shfaqën këto dy Crop Circles, të cilat tregojnë 20 majin si një “Ditë të veçantë dhe specifike” (Eklips i Diellit në unazë) dhe në 6 qershor (Kalimi i Venusit para Diellit).


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons