Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja lista me 10 domain-et më të shtrenjtë në botë

Tregtia me domain-et po bëhet gjithmonë e më e leverdishme, ndërkohë që vlera e tyre rritet me shpejtësi nga viti në viti.

Në vend të parë si domain-i më i shtrenjtë është sex.com, që kushton 13 milion dollarë. Ai ka hyrë në librin Gines.

Ndërkohë në total vlera e 10 domain-eve më të shtrenjtë në botë shkon në 27 milion dollarë. Një vit më parë të dhjeta domain-et kushtonin një e treta më pak. Kurse tre vjet më parë vlera e tyre në total ishte vetëm 8 milion dollarë.Lista

1. sex.com 13 Mio. Dollarë (10 Mio. Euro)

2. vodka.com 3 Mio. Dollarë (2,1 Mio. Euro)

3. gambling.com 2,5 Mio. Dollarë (1,75 Mio. Euro)

4. shopping.de 1,82 Mio. Dollarë (1,4 Mio. Euro)

5. fly.com 1,6 Mio. Dollarë (1,1 Mio. Euro)

6. russia.com 1,5 Mio. Dollarë (1,05 Mio. Euro)

7. kredit.de 1,16 Mio. Dollarë (892 500 Euro)

8. chinese.com 1,1 Mio. Dollarë (770 000 Euro)

9. invest.com 1,1 Mio. Dollarë (770 000 Euro)

10. poker.org 1 Mio. Dollarë (700 000 Euro)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons