Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
5 vdekje të çuditshme të ardhura nga…seksi

Një turist amerikan turistik Robert Giles vdiq në një nga dhomat e hotelit Filipine në vitin 2001, teksa po i bënte fotografi pornografike një vajze 21 vjeçare.

53 vjeçari u eksitua aq shumë gjatë kohës që po shkrepte fotografi sa që pësoi atak kardiak.

Sandra Orellana vdiq pasi ra nga ballkoni i një hoteli në katin e tetë në Los Angeles teksa bënte seks me shefin e saj, Robert Salazer. Sipas Salazer, ata kishin qenë duke ndryshuar pozicion kur vajza humbi ekuilibrin e saj dhe u rrëzua nga kangjellat duke përfunduar në tokë nga lartësia e tetë kateve.

Çifti nga Pensilvania Toby dhe Kirsten Taylor të cilët përdornin rregullisht energjinë elektrike si pjesë të lojës së tyre seksuale, në janar të vitit 2008 gabuan, pasi burri aksidentalisht i shkaktoi një goditje vdekjeprurëse me kabllon e tharëses së flokëve.

Dy 34 vjeçar të virgjër të cilët po kryenin seks natën e tyre të parë të dasmës gjetën vdekjen. Sachi Hidaka dhe Tomio gruaja e tij vdiq nga sulmet e zemrës gjatë raportit të tyre seksual.

Widoer Frank Burton, 85 vjeç nga Hampshire e Britanisë e Madhe, u gjet i vdekur në vitin 2004, teksa kishte kryer një lojë seksuale, ku ishte i lidhur në organin gjenital.

Të moshuarit i ishte zënë fryma nga kapaku i tualetit gjatë zhvillimit të lojës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons