Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një nxënëse vret veten, sepse është duke mbërritur 21 dhjetori 2012

Vajza që shikoni në fotot, është Izabel. Ajo u shua në të gjashtëmbëdhjetat e saj, pasi vendosi t’i japë fund jetës.

Motivi, i bërë i qartë prej saj, nuk donte të arrinte datën 21 dhjetor 2012, e përfolur prej muajsh si dita e fundit të botës.

Izabel e besonte rëndshëm se dita në prag të ndërrimit të viteve do të jetë fundi i kësaj bote, ndaj vendosi që këtë prag fundjave të mos shkojë në shkollë, por të udhëtojë drejt vdekjes.

Për këtë, u vetëvar në dhomën e saj të gjumit në lokalitetin Neston të Britanisë së Madhe.

Hetimi i nisur mbi vetëvrasjen nxjerr se dikush e kishte bindur keqas të miturën se më 21 dhjetor bota do të marrë fund. E zhytur në ide të tilla, vajza po e përjetonte keq këtë situatë dhe nuk ia doli dot më, u vetëvar.

Prindërit e Izabel, pohuan se ata nuk kishin arritur të kapnin asnjë lloj dyshimi për vendimin fatal të së bijës.

Policia gjeti në kompjuterin e të ndjerës, një mori materialesh që bënin fjalë për fundin e botës.

Kurse prindërit pohuan: “Kohët e fundit në fakt kur hanim bukë, bëhej bisedë e gjatë dhe ajo fliste plot zell për atë që thoshte se do të ngjante më 21 dhjetor, fundi i botës”


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons