Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Akullore me shije hashashi prej Sat 19 May 2012, 20:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Akullore me shije hashashi

Dihet se gjithkush nga ne ka provuar çdo lloj shije akulloreje klasike, si p.sh, çokollatë, vanilje, luleshtrydhe, banane etj!Por, akullore me shije marjuhane, sigurisht që askush! A s’është paksa e çuditshme kjo shije!Këtë shije “dehëse” në akullore e ka shtuar tashmë një biznesmen amerikan. Nëse te ju “fanatikët”, u ndezën llambat e shijes dhe po e prisni me pa durim, kujdes, se do të zhgënjeheni, pasi akoma kjo shije e veçantë dhe e rrallë akulloreje nuk është legalizuar në Amerikë.Akullorja e famshme, akoma nuk ka dalë në treg për konsum të lirë. Ajo përdoret nga pacientë të cilët më parë ishin përdorues të rregullt të marjuhanës, vetëm nën këshillimin e mjekut dhe me anë të recetës së lëshuar prej tij, për arsye mjekësore.Akullorja me shije marjuhane kushton 15 dollarë; lejohet ta konsumojnë vetëm të rriturit.Bima e marjuhanës kultivohet vetëm për arsye mjekësore në shtetin e Kalifornisë në Amerikë. Shteti i Kalifornisë, fiton mbi 1.5 miliardë euro në vit vetëm nga tatimi i kultivimit të marjuhanës.Mbetet për t’u theksuar se, një përqindje shumë e madhe e qytetarëve të Kalifornisë janë pro legalizimit të akullores me shije marjuhane.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Akullore me shije hashashi prej Fri 22 Feb 2013, 13:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tket ktu tek ne qe tua blija almites e Anna g aahaahaahhaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons