Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sekretet e seksit perfekt prej Sat 19 May 2012, 19:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sekretet e seksit perfekt

Te gjitha sekretet per te pasur maksimumin ne nje marredhenie ne cift dhe poshte krevatit.


Per te pasur nje jete te mire seksuale , nuk eshte vetem nje ceshtje kimike , duhet te dini dhe cfare te beni! Seksi mund te jete shume i i bukur dhe eksitues , gjithashtu zhgenjyes dhe i merzitshem. Prandaj per kete motiv eshte e veshtire te vendosesh per te ardhmen e nje lidhjeje...atehere do ishte rasti te degjonit disa keshilla , sesi te keni seks perfekt.

Kenaquni- Mos e permbani veten , kape mashkullin tend dhe thuaji se cfare te pelqen!

Stimulimi- Vendosuni me kurriz me gjunjte e perthyer dhe kembet e mbeshtetura, lereni qe ai te vendoset siper jush dhe te rregulloj koken tij dhe tuajen : ne kete menyre do te simuloje dhe klitorin per momente te mrekullueshme.

Perkedhelje- Perkedheluni pak me perpara per te ndezur ndjenjat


Sekrete -Mund te jeni misterioze , por mos u mbyllni shume me partnerin tuaj sepse intesiteti do te prishet

KU?- Nuk duhet te beni gjerat e perditshme dhe te eksperimentoni vende per ju tabu , do te jete me eksituese.

Hiqini te gjitha- Hiqni nga dhoma juaj e gjumit te gjitha fotot familjare dhe dokumentat e punes

Strip tease- Eshte nje menyre shume e mire per te filluar

Syte - Mos i mbyllni kurre

Instiktet- Mos u beni merak per ate qe beni , Mos u beni merak per ate cfare beni , mendoni vetem nese keni deshire apo jo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons