Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Britmat e një gruaje tepër të zhurmshme gjatë aktit sek*ual janë shndërruar sensacion në internet, pasi fqinji i saj i ka regjistruar, duke e hedhur të gjithë regjistrimin “online”. Lee Moore, tepër i nevrikosur, ka lënë për më tepër edhe një shënim mbi mbi derën e apartamentin të çiftit në Mançester, shoqëruar me një link ku shfaqej klipin vetëm zanor. Në letër shkruhej: “Për njerëzit që më mbajtën zgjuar gjithë natën duke bërë se*s, herës tjetër mbylleni dritaren! Tashmë jeni në internet, ku mund të dëgjoheni nga të gjithë”. Gjithashtu, ai e ka postuar pjesën zanore dhe shënimin në faqen e tij të Twitterit. Më pas, një mik i tij e ka hedhur edhe nëpër forumet e internetit, ku e kanë dëgjuar mbi 200 mijë njerëz. Britmat e aktit sek*ual, të regjistruara përgjatë 24 sekondash, mund të gjenden në Youtube dhe në faqen muzikore Soundcloud.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons