Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Transeksualja në Miss Universe prej Sat 19 May 2012, 18:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Transeksualja në Miss Universe

23-vjeçarja Jenna Talackova, e lindur si mashkull ishte pjesëmarrëse midis 62 femrave të tjera konkurruese dhe pa një referencë për të shkuarën e saj, do të ngatërrohej shumë thjeshtë me një prej bukurosheve më të hijshme në botë.

Pasi jetoi si mashkull deri në moshën 19-vjeçare, Talackova iu nënshtrua një prej operacioneve më të arrirë ndonjëherë në ndërrimin e seksit.

Parakalimi i 23-vjeçares me rroba banjo ishte momenti më i shumëpritur nga kureshtarët dhe Jenna e kaloi me sukses të plotë edhe këtë provë të fundit të seksualitetit të saj të ri.

Kjo është hera e parë në histori që një transeksual u ngjit në pasarelën e një konkursi ndërkombëtar të bukurisë femërore, konkretisht në “Miss Universin” që po zhvillohet në Kanada.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Transeksualja në Miss Universe prej Fri 22 Feb 2013, 13:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante po mesa kam ngju mkan then qe ishte me e bukur se te tjerat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons