Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Hakmarrjen e shqiptarëve “e vuan” edhe Liam Neeson

Filmi i tij “Taken” ishte një stuhi e vërtetë. Askush nuk priste që të grumbullonte aq para nëpër kinema dhe të nominohej për çmimin Oscar.

Në qendër të filmit është Liam Neeson, një agjent i CIA-s, të cilit i rrëmbejnë vajzën një grup trafikantësh shqiptarë.

Duke parë suksesin e filmit të parë, në tetor do të dalë “Taken 2”.

Vetë aktori Liam Neesen shpjegon se në filmin e dytë, i rrëmbyeri do jetë ai. Të afërmit e shqiptarëve të vrarë do marrin hak dhe do e rrëmbejnë atë, duke e sjellë në një fshat në Tropojë, prej nga janë më origjinë keqbërësit.

“Herën e parë u mora me shumë djem shqiptarë, trafikantë. Ata patën një fund të zi. Tani janë dajat, vëllezërit dhe baballarët e tyre që kanë një motiv për të gjetur këtë djalë. Dmth kësaj here i rrëmbyer jam unë. Ata e rrëmbejnë për ta turpëruar, e torturojnë dhe e dërgojnë në fshatin e tyre në Shqipëri, prej nga vinin djemtë e filmit të parë. Me ndihmën e vajzës sime, do mundohem të arratisem,” thotë Neeson.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhhh cme booo historia esht e trisht e verteta dhembbbb


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons