Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Birrë? Ja pse duhet të mendoheni mirë para se t'a pini!

Birra , sigurisht nuk mund te quhet pije alkoolike, por nje sasi te caktuar alkoli eteklik e ka, madje ne disa lloje birrash me shkume, sasia e alkolit arrin deri ne 14% , qe do te thote qe nje shishe birre mund te krahasohet me 100 gram raki.

Konsumimi i nje sasie te tille alkoli çdo dite, sigurisht qe nuk mirepritet nga stomaku , gjendrat qe ndodhen ne muret e stomakut dhe prodhojne lengje gastrite ne fillim prodhojne shume mukoze , por me kalimin e kohes atrofizohen ne kete menyre, veshtiresohet dhe tretja e ushqimit dhe zorra e trashe ngarkohet me ushqime te papërgatitura.

Keshtu qe lindin gastritet dhe krijohen veshtiresi ne jashteqitje. per pasoje trupi fillon te ndjeje dobesi te pergjitheshme .

Njeriu eshte me humor te keq, ulet aftesia per pune , krijohen gazra dhe urthe,fillojne dhimbjet e barkut etj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons