Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Duke u arratisur për të shpëtuar nga vrasësi Breivik

Ishte një moment ku secili kërkonte të shpëtonte jetën. Dhe adoleshenti Marius Hoft ishte me fat, pasi arriti të strukej në këtë të çarë të një shkëmbi. Duke u ngjitur për aty, ai mendon...te se jetës së tij po i vinte fundi, kur dëgjonte se si shokët po vriteshin një e nga një nga vrasësi gjakftohtë, Anders Behring Breivik.

Bashkë me të në shkëmb u ngjit edhe shoku i tij më i ngushtë. Por për fat të keq këmba i rrëshqiti dhe ai vdiq.

Këto imazhe janë bërë publike për herë të parë, për të treguar tmerrin e asaj ditë në ishullin Utoya.

Duke dëshmuar në sallën e gjyqit, adoleshenti Hoft tregoi se si ishulli u kthye në një skenë horrori. Njerëzit në sallë nisën të qanin kur dëgjonin dëshminë e tij.

Ai thotë se që prej masakrës vuan nga pagjumësia dhe nuk është në gjendje as të punojë dhe as të mësojë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons