Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kush shkruan sms në rrugë, denohet prej Wed 16 May 2012, 22:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në qytetin Fort Lee në New Jersey, njerëzit të cilët do të kapen duke dërguar mesazhe telefonike gjatë kohës së ecjes, do të dënohen nga policia.

Ky ligj është sjellë si pasojë e aksidenteve të cilat i pësojnë këmbësorët duke mos i kushtuar vëmendje komunikacionit gjatë kalimit të rrugëve.

Sipas Sky News, policia në Fort Lee ka angazhuar patrulla që i ndjekin këmbësorët nëse ata shkruajnë ‘sms’ duke ecur. “Diçka e tillë ua turbullon vëmendjen. Këmbësorët nuk shikojnë ku po ecin. Nuk janë të vetëdijshëm për ambientin rreth tyre”, ka thënë shefi i policisë.

Po ashtu, në këtë qytet po zhvillohet një fushatë sensibilizimi rreth këtij ligji.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons