Forumi Kuq E Zi
10 pyetjet qe i beni vetes mbas nje tradhetie  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
10 pyetjet qe i beni vetes mbas nje tradhetie  Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
10 pyetjet qe i beni vetes mbas nje tradhetie  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
10 pyetjet qe i beni vetes mbas nje tradhetie  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
10 pyetjet qe i beni vetes mbas nje tradhetie

Kur zbulojme nje tradheti mendja jone fillon menjehere te bej disa pyetje , mbi te cilat e kemi shume te veshtire ti pergjigjemi.

I ndodh shume femrave qe te tradhetohen nga partneri dhe nuk eshte asnjehere nje ndjenje e bukur. Per fat te keq, ndodh qe ne lidhje ka pasur nje plage dhe ne nuk e veme re kete . Per kete arsye tentojme t'ia vendosim fajin vetes tone.

Ja 10 pyetjet qe mund te behen:

A nuk jam mjaft e bukur?- Ju jeni e bukur
A nuk jam seksi?-Ju jeni seksi por ai nuk interesohet me
A nuk jam mjaft inteligjente? - Ndoshta jeni dhe me shume se ai
A nuk jam e mire ne krevat? - Ju jeni e mire , por duhet vetem te gjeni dike qe nuk e ka problem te mbaj pantallonat e ulura.
A nuk e kenaq? - Atij i pelqen ta shfrytezojne: ai e di se sa here qe do te duket u merzitur, me shume do besh per ate.
A e merzish gje? - Pse ai ju duket gje gazmor kur ju trajton keq?
A ka turp prej meje ? - Shikohuni ne pasqyre nuk jeniju ajo qe duhet te keni turp.
Nuk me vlereson?- Ndoshta eshte shume egocentrik per ta bere kete pyetje.
Mos i jam merizitur gje une?- Ndoshta, por ti vazhdo perpara
A kam bere ndonje gje qe nuk shkon?- Te ka bere ai qe ta besoni, por gjerat nuk shkojne keshtu.

https://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
se di tradhetine por uroj te mos e provoj

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ashu uroj dhe un

https://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:se di tradhetine por uroj te mos e provoj

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
ehhh tradhetia{(ndjenj e cila te ndryshon e sdon me ja dit x askend ne ket bot)

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons